Legitymacje nauczyciela

 
Legitymacje nauczyciela drukujemy zgodnie z rozporządzenia MEN z dnia 29 września 2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela. Dyrektor szkoły jest zobowiązany do wydania legitymacji w terminie do 30 dni od dnia złożenia przez nauczyciela wniosku o jej wystawienie. Legitymacja nauczyciela upoważnia do zniżek na przejazdy komunikacją miejską oraz środkami transportu publicznego. Akceptowana jest także w krajach Unii Europejskiej – umożliwia bezpłatny wstęp do muzeów oraz na wydarzenia kulturalne.
 
Procedura zamawiania legitymacji nauczyciela składa się z następujących etapów: 
 
  • Wysłanie zapytania ofertowego za pomocą formularza znajdującego się tutaj. Prosimy o zawarcie w nim informacji o ilości zamawianych legitymacji, adresu szkoły oraz numeru telefonu osoby odpowiedzialnej za zamówienie. W odpowiedzi, którą dostaniecie Państwo maksymalnie po upływie trzydziestu minut, prześlemy cenę legitymacji oraz termin ich wykonania. 
  • Po zaakceptowaniu oferty należy wypełnić specjalnie przygotowaną tabelę, w której należy zawrzeć następujące informacje: imię i nazwisko nauczyciela, podpis oraz datę ważności legitymacji, a następnie odesłać pocztą na adres firmy wraz ze zdjęciami nauczycieli (na odwrocie należy umieścić imię i nazwisko nauczyciela). 
  • Po wydrukowaniu legitymacji odsyłamy je pocztą na adres szkoły.
legitymacje nauczyciela przód legitymacje nauczyciela tył

Legitymacje nauczyciela, które drukujemy są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Nie mogli więc Państwo trafić lepiej.PobierzFlash