Karty ekologiczneKarty ekologiczne

Ekologiczne karty hotelowe

Zależy Ci na ekologii i ratowaniu planety? W takim razie karty eko są dla Ciebie stworzone! Nasze ekologiczne karty hotelowe są całkowicie biodegradowalne – zrobione są z wysokiej jakości drewna, które jest naturalne i rozkłada się błyskawicznie. Karty biodegradowalne do hotelu można także wrzucić do kompostownika. Oferujemy karty eko zbliżeniowe oraz magnetyczne. Klienci mogą wybierać pomiędzy drewnem z: brzozy, buka, orzecha, czereśni, bambusa. Oprócz tego oferujemy wykonanie graweru lub nadruku na karcie. Zapraszamy do zakupów!



Nie czekaj,

sprawdź ile to kosztuje

Bezpłatna wycena

Udostępnij:

Ekologiczne karty hotelowe

Zajmujemy się produkcją drewnianych kart magnetycznych oraz zbliżeniowych. Naturalny surowiec, np. bambus, rozkłada się bardzo szybko i nie przyczynia się do zaśmiecania naszej planety przez tworzywa sztuczne.

Tworząc biodegradowalny produkt, wychodzimy naprzeciw ekologicznym tendencjom ogólnoświatowych trendów, które mają na celu minimalizację odpadów plastikowych. Ekologiczne karty hotelowe to pierwszy krok w lepsze jutro.

Uczestnicy Konferencji Klimatycznej ONZ w Kopenhadze w 2009 roku już otwierali hotelowe drzwi kartami z drewna. Takie drewniane karty są w pełni biodegradowalne. Zużyte można poddać procesowi kompostowania. Są ekologiczne, wygodne w użyciu i dużo bardziej efektywne, niż karty plastikowe.

Drewno jest specjalnie powlekane przez co otrzymuje odpowiednią elastyczność i sztywność. Materiał taki nadaje się do druku za pomocą tradycyjnych technik drukarskich. Na zamówienie wykonamy dowolny nadruk na zamówionych kartach.

Posiadamy w swojej ofercie karty zrobione z drewna brzozy, buka, orzecha, czereśni i bambusa. Na kartach drewnianych wykonujemy dowolny, kolorowy nadruk lub grawer. Sprzedajemy także różnej wielkości zbliżeniowe identyfikatory plastikowe na konferencje oraz karty plastikowe parkingowe i dla personelu. Zapraszamy do kontaktu – zarówno jeśli chcesz kupić karty drewniane, PET lub PCV.