Fabryka Kart Plastikowych


Stawiamy na innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu wszelkiego rodzaju karty plastikowe, które z łatwością dostosujemy do Państwa wymagań.

Karty plastikowe


Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju kart użytkowych (zgodnych z normami ISO):
– plastikowych
– magnetycznych
– zbliżeniowych.

Identyfikatory


Drukujemy identyfikatory pracownicze, uczniowskie oraz legitymacje nauczyciela

Mogą one zawierać pełną personalizację tzn.:

– imię i nazwisko,
– numer karty,
– stanowisko,
– zdjęcie

Akcesoria


Aby karty były bezpieczne, wygodne w użyciu i odpowiednio wyeksponowane proponujemy akcesoria różnego rodzaju: holdery, etui, klipsy, smycze, opakowania itp.

Poligrafia


Wykonujemy druki materiałów, które sprawią, że Państwa oferta wyróżni się na rynku. Dodatkowo oferujemy usługę konfekcjonowania materiałów reklamowych.

PFR 2.0 – OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR S.A.

Obowiązki informacyjne beneficjenta § 14 lit i) Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” zobowiązuje beneficjenta do „umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych);”

CLS Digital
w liczbach


ponad
0
lat doświadczenia
ponad
0
mln sprzedanych kart
w
0%
polska firma