drukarki do legitymacji szkolnych

Drukarki kart plastikowych


Drukarka kart plastikowych to oferta skierowana do placówek oświatowych, które swoim uczniom rozdają e-legitymacje szkolne. Zestawy do legitymacji uczniowskich służą do samodzielnego przygotowania i personalizacji blankietów e-legitymacji. 

Zestaw do samodzielnej personalizacji blankietów e-legitymacji uczniowskiej wyposażony jest w:

  • drukarkę kart plastikowych,
  • oprogramowanie Cardpresso.

Drukarki do legitymacji szkolnych mogą być wykorzystane także do przygotowania innych kart zbliżeniowych (np. kart dostępu do biura).


Nie czekaj,

sprawdź ile to kosztuje


Sprawdź w sklepie

Bezpłatna wycena

Udostępnij:

Drukarka kart plastikowych Datacard umożliwia druk kolorowy i monochromatyczny. Oprócz tego możliwe jest jedno lub dwustronne zadrukowanie karty. Dodatkowo drukarka kart plastikowych może być wyposażona w koder paska magnetycznego, koder elektronicznych kart zbliżeniowych lub stykowych.

Zestawy do legitymacji uczniowskich

Nasze zestawy do legitymacji uczniowskich charakteryzuje wysoka jakość druku, precyzja oraz intuicyjna obsługa. Producent kart plastikowych CLS Digital oferuje drukarki do legitymacji szkolnych marki Datacard.

Drukarki do legitymacji szkolnych Datacard

Zestaw Datacard ma dostępne interfejsy: USD, Ethernet. Oferują druk kolorowy i monochromatyczny, jedno- i dwustronny. W podajniku mieści się na raz 100 sztuk kart. Prędkość druku na godzinę to 830 (mono) oraz 200 (kolor jednostronny) i 155 (kolor dwustronny).

Legitymacja szkolna do druku

CLS Digital oferuje także pojedyncze i hurtowe karty plastikowe, identyfikatory oraz e-legitymacje na zamówienie. Umożliwiamy personalizację i wydruk legitymacji szkolnych według projektu klienta, zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami.