O nas

 
Naszym celem jest tworzenie systemów lojalnościowych w oparciu o nowoczesne i innowacyjne technologie, których zastosowanie zapewni  zbudowanie długotrwałych relacji z klientami oraz zwiększenie obrotów w Państwa firmie. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:  karty plastikowe, karty chipowe, identyfikatory, karty zbliżeniowe, karty magnetyczne, akcesoria (smycze, klipsy, żabki), kontrolę dostępu oraz systemy rejestracji czasu pracy.
 
Produkujemy karty plastikowe, identyfikatory, karty magnetyczne, karty zbliżeniowe wg norm ISO, co oznacza, że wyglądają one jak karty bankomatowe i mogą być wykorzystywane jako karty lojalnościowe, karty stałego klienta, legitymacje studenckie. Dostarczamy najwyższej jakości karty plastikowe oraz identyfikatory zadrukowanych w palecie kolorów CMYK oraz PANTONE z dowolnym rodzajem personalizacji.
 
Nasza firma to nie tylko fabryka kart plastikowych oraz identyfikatorów ale także rozwiązania z zakresu marketingu mobilnego takie jak: Bluecasting (Bluetooth Marketing), Mobile Assistant Pro (aplikacja służąca do wysyłania sms’ów z indywidualnym podpisem) oraz SilverTouch (platforma łącząca w sobie zalety ekranu dotykowego oraz najnowocześniejszego oprogramowania.
 
Jeżeli potrzebujesz karty plastikowe, identyfikatory czy też chcesz stworzyć kampanię marketingową opartą o innowacyjne produkty to skontaktuj się z naszym konsultantem w celu uzyskania pełnej oferty.


PobierzFlash